Aleksandra Dera Laureatką – „Wspaniałej” XXIII białostockiej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” w kategorii wiekowej 14-19 lat „Ósemki”.
Ola znalazła się wśród grona najlepszych – „wspaniałych” młodych ludzi zgłoszonych z wielu białostockich szkół. Poza statuetką i dyplomem otrzymała tablet (nagroda od Prezydenta Miasta). W spotkaniu gościem specjalnym był Szymon Hołownia znany dziennikarz, publicysta, założyciel Fundacji Kasisi wspierającej Dom Dziecka Kasisi w Zambii, a przede wszystkim białostoczanin. Swoim niesamowitym poczuciem humoru po raz kolejny zachęcał do „szerzenia dobra”.
Opiekunka Szkolnego Koła Wolontariatu – p. Elżbieta Jamiołkowska – otrzymała podziękowanie z rąk Prezydenta Miasta oraz piękne kwiaty. Na koniec każdy mógł się poczęstować pysznym tortem.