Kluczowa jest kreatywność i artystyczna dusza.”

 

Intarsja to sztuka ozdabiania drewnianych przedmiotów innymi gatunkami drewna. Bardzo efektowna, ale i dość trudna do nauczenia się. Podczas ferii Zespół Szkół Technicznych im. W. Andersa przy ul. Stołecznej 21 w Białymstoku zaprasza chętnych na warsztaty z intarsji.

Warsztaty odbędą się w pierwszą sobotę ferii zimowych tj. 27 stycznia, w godz. 9.00 – 12.00 przy ul. Grunwaldzkiej 18 (budynek warsztatów Zespół Szkół Technicznych im. W. Andersa w Białymstoku).
Z uwagi na to, że liczba miejsc jest ograniczona, organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisywanie się na listy, pod nr tel.: 85 742 12 13.

Ze sobą trzeba zabrać dobre pomysły i dużo cierpliwości (czasami niektóre dekoracje powstają kilka dni, lub dłużej – zależy od stopnia trudności). Wszystkie niezbędne przyrządy, narzędzia i kawałki drewna, fornirów i oklein czekają już na uczestników warsztatów.

Więcej informacji zasięgnij:

Dzień Dobry Białystok Kliknij tutaj –>

Gazeta Wyborcza       Kliknij tutaj –>