Droga Społeczności szkolna i Przyjaciele
Zespołu Szkół Technicznych im. gen. Władysława Andersa
w Białymstoku🎄🎁🎅

„Coś jest w świętach Bożego Narodzenia, co raz po raz każe zajrzeć nam w głąb siebie, w nasze wspomnienia i pragnienia, w naszą dziecięcą duszę. Ona wciąż jeszcze otwiera szeroko oczy ze zdumienia, stojąc przed tajemniczymi drzwiami, za którymi czeka cud. Szeleszczący papier, szeptane słowa, płonące świece, ozdobione okna, zapach cynamonu i goździków, życzenia napisane na karteczce lub wypowiedziane prosto do nieba, w nadziei, że może się spełnią – Boże Narodzenie, czy się tego chce, czy się nie chce, budzi to wieczne pragnienie cudowności. A cudowność ta nie jest niczym, co można by zdobyć lub zatrzymać, do nikogo nie należy, ale co roku się pojawia, jak coś, co dostaje się w prezencie”.
Zdrowych, pogodnych i rodzinnych, a przede wszystkim pełnych nadziei na lepsze jutro Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze w Nowym Roku,
życzy
Renata Frankowska,
Dyrektor szkoły.