W ramach szkolnych obchodów VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, uczniowie (i nie tylko) Zespołu Szkół Technicznych im. gen. Władysława Andersa bawili się matematyką: ścigali się z czasem w „tabliczce mnożenia na okrągło”, sprawdzali swoją znajomość tabliczki mnożenia podczas wysiłku fizycznego skacząc na skakance (jeżeli komuś skakanka nie dawała się ujarzmić, mógł zamienić ją na pompki ), układali hasła reklamowe, wiersze i teksty piosenek o tabliczce mnożenia. A wszystko to w przyjaznej atmosferze nauki przez zabawę.

Nauczyciele matematyki podsumowali wyniki i ogłosili zwycięzców.

Wręczenie dyplomów oraz drobnych niespodzianek odbędzie się na najbliższym apelu.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę, gratulujemy wyników oraz świetnych pomysłów i zapraszamy do udziału w następnym Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia, który już za rok!