📢Dzisiaj – 19.11.2020 r. – o godz. 17.00 ADAMED SmartUP Fundacja Adamed organizuje webinarium pt. Nagroda Nobla i COVID-19: jak wykryć koronawirusa przy pomocy CRISPR dotyczące różnych metod diagnostyki wirusa SARS-CoV-2. 📌Spotkanie prowadzone przez dr n. biol. Magdalenę Richter dedykowane jest nastolatkom zainteresowanym naukami ścisłymi i przyrodniczymi. Zajęcia są bezpłatne i otwarte dla uczniów z całej Polski. Do wzięcia udziału wystarczy przeglądarka internetowa – nie trzeba zakładać żadnego konta ani pobierać dodatkowych aplikacji.
📌Webinarium stanowi część cyklu „Dni otwarte z wykładowcami ADAMED SmartUP”, który prowadzą polscy eksperci z międzynarodowym doświadczeniem badawczym i umiejętnością klarownego przekazywania wiedzy.
📌Szczegółowe informacje o webinariach. harmonogram oraz instrukcje, jak wziąć w nich udział dostępne są na stronie wydarzenia na Facebooku –

KLIKNIJ TUTAJ I SPRAWDŹ –>