4 września w Zespole Szkół Technicznych zainaugurowano rok szkolny 2017/2018.
W gościnnych murach ZST powitała wszystkich nowa dyrektor Pani Renata Frankowska, życząc uczniom i gronu pedagogicznemu siły, wielu sukcesów oraz osiągnięcia wyznaczonych celów.
W uroczystości oprócz licznie zgromadzonej młodzieży i nauczycieli wzięli udział przedstawiciele Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych: Pani Małgorzata Zdrodowska, przewodnicząca Regionu Podlaskiego ZMPD oraz Pan Euzebiusz Jasiński Dyrektor Centralnego Ośrodka Szkoleń ZMPD. Towarzyszyli nam z uwagi na uruchomienie w ZST nowego, atrakcyjnego kierunku: mechanik kierowca. Uczniowie pierwszej klasy Branżowej Szkoły I Stopnia Nr 3 będą zdobywali kwalifikacje i umiejętności niezbędne do wykonywania tego zawodu.
Z okazji nowego roku szkolnego życzymy Wszystkim powodzenia i uśmiechu