Po raz dziewiąty Zespół Szkół Technicznych im. Gen. W. Andersa w Białymstoku zorganizował Wojewódzki Konkurs Piosenki Angielskiej. Oto lista laureatów.

Pierwsze miejsce w kategorii solista zajęła Kinga Olszańska, uczennica Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kleosinie z oddziałami gimnazjalnymi. Zaśpiewała utwór pt. „New York, New York”. Na drugim miejscu znalazła się Gabriela Jabłońska ze Społecznego Gimnazjum nr 1 w Białymstoku. Na trzecim miejscu uplasowały się ex aequo: Anna Bejda, uczennica Szkoły Podstawowej nr 10 im. Izabeli Branickiej w Białymstoku oraz Gabriela Rybołowicz ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kleosinie z oddziałami gimnazjalnymi.

– Poziom konkursu był bardzo wysoki i członkowie jury mieli nie lada problem z wyłonieniem laureatów. Mamy bardzo umuzykalnioną młodzież – podsumowała konkurs Renata Frankowska, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych im. Gen. W. Andersa w Białymstoku – Myślę, że impreza ta zagości na stałe w kalendarzu imprez naszej szkoły.

Czytaj więcej Kliknij Tutaj –>