Ogólnopolski Konkurs „Sprawny w Zawodzie”- Oświęcim 2017

16 marca 2017r. Konkurs dla szkół zawodowych

Reprezentowali nas: Szymon Mróz z klasy I Zs oraz Wojciech Łazarczyk z klasy III Zs. Liczba uczniów, którzy wzięli udział w konkursie: 34. Wojciech Łazarczyk zajął 7 miejsce, Szymon Mróz zajął 32 miejsce (uczestnictwo Szymona. w konkursie należy traktować jako formę wyróżnienia za bardzo dobrą postawę w konkursach stolarskich organizowanych
w naszej szkole, a jako uczeń I klasy nabył bardzo ważne doświadczenie w tego typu konkursie, które z pewnością zaowocuje podczas startu w następnej edycji). Przewaga gospodarzy w konkursie była ogromna i zajęli wszystkie trzy pierwsze miejsca.

17 marca 2017r. Konkurs dla szkół technicznych

Reprezentowali nas: Szymon Dziemianowicz oraz Mateusz Harasimczuk, uczniowie klasy IV Tdm. Liczba uczniów, którzy wzięli udział w konkursie: 26. Szymon Dziemianowicz otrzymał wyróżnienie 2-go stopnia za zajęcie 5 miejsca, a Mateusz Harasimczuk zajął 17 miejsce (poziom w czołówce był bardzo wyrównany, a różnica w punktacji wynosiła kilka pkt). Pierwsze miejsce zajął również przedstawiciel Zespołu Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu.

Nauczyciele ZST, którzy przygotowywali uczniów do konkursu to: Czesław Lewoc, Krzysztof Szulęcki oraz Andrzej Wiszowaty.