11 grudnia 2017 r. w murach Pracowni Zajęć Praktycznych ZST odbył się pierwszy w tym roku szkolnym Konkurs Stolarski, w którym uczestniczyli najlepsi uczniowie z naszej szkoły. Głównym patronem i sponsorem tej edycji konkursu była firma Renggli, która ufundowała zwycięzcom atrakcyjne nagrody.

 

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Sebastian Winsko, uczeń klasy IV Td,

II miejsce – Paweł Wołowicz, uczeń klasy IVTd,

III miejsce – Mateusz Leoniuk, uczeń klasy III Tdm.

 

Wyróżnieni i docenieni zostali także dwaj uczniowie – Szymon Mróz (II Zs) oraz Dawid Łukiańczyk (I Za)

 

Główną nagrodą w konkursie była wkrętarka. Za drugie miejsce przyznano wyrzynarkę a za trzecie przyznano skrzynkę narzędziową. Wyróżnione osoby otrzymały dalmierze laserowe. Ponadto każdy z uczestników otrzymał pełną torbę drobnych upominków i przyrządów, niezbędnych dla każdego stolarza.

 

Zwycięzcom gratulujemy a uczestnikom kolejnej edycji życzymy udanego występu 🙂