Mistrzostwa szaradziarskie

W sobotę, 14 kwietnia 2018r., w auli Zespołu Szkół Technicznych odbyły się finały I Mistrzostw Szaradziarskich uczniów województwa podlaskiego. Do zawodów zakwalifikowano 13 osób. Zgłosiło się i rywalizację podjęło 8 osób.

I miejsce zdobył Filip Żywolewski – uczeń Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Białostockiej uzyskując 48 punktów

II miejsce – Dawid Szymczuk – także LO PB, który zdobył 38,5 pkt, a III miejsce, z 26 punktami, zajął Michał Wasilewski – również LO PB.

Nagrody: (I miejsce – tablet, II miejsce – głośniki bezprzewodowe, III miejsce – powerbank oraz bardzo liczne upominki i gadżety ufundowali sponsorzy: Urząd Marszałkowski woj. podlaskiego, Rozrywka Sp. z o.o., PSS Społem, Lech Garmażeria Staropolska, Tobo Meble Biurowe, Księgarnia Tania Książka.

Gratulujemy i zapraszamy na kolejne turnieje.