Zapraszamy do udziału w szkoleniu skierowanym do rodziców uczniów naszej szkoły w dniu 26.10.2018 r, w piątek o godz. 17.00.

Szkolenie pt: ” Akademia Bezpiecznego Człowieka” to projekt Niebieskiej linii i Ministerstwa Sprawiedliwości dotyczący współczesnych zagrożeń i przestępstw w sieci. Podczas szkolenia rodzice dowiedzą się o aktualnych rodzajach zagrożeń, na jakie narażona jest młodzież w sieci, wyjaśnione zostaną pojęcia tj: cyberprzemoc, cyberbullying, grooming itp, oraz poruszone zostaną sposoby reagowania na zjawisko przemocy w Internecie, wskażemy miejsca, gdzie można zwrócić się o pomoc, gdy zaobserwujemy u naszego dziecka niepokojące objawy.

Szkolenie jest bezpłatne dla rodziców uczniów ZST. Potrwa ok. 1,5 h.

   Prowadzący: Magdalena Chmielewska, psycholog, pedagog, trener.

Udział prosimy potwierdzić u wychowawców lub psychologa szkolnego, tel. 531 720 034.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy serdecznie!

Pozdrawiam,
Magdalena Chmielewska
Psycholog