W jesiennej scenerii obchodziliśmy w piątek 13.10.2017r. Dzień Edukacji Narodowej. Odbyła się z tej okazji w naszej szkole uroczystość, w której uczestniczyli:

wszyscy pracownicy ZST, emerytowani nauczyciele oraz delegacje uczniowskie z poszczególnych klas.

Podczas oficjalnej części uroczystości Dyrektor Renata Frankowska podsumowała tegoroczne działania szkoły ze szczególnym uwzględnieniem projektów międzynarodowych oraz wznowienia kolejnej edycji Funduszu Stypendialnego ZST-Progres. Następnie wręczyła nagrody okolicznościowe nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi szkoły. Przygotowanie części artystycznej dla nauczycieli, emerytów i pracowników obsługi szkoły to jedna z tradycji naszej szkoły. W tym roku wszyscy zaproszeni na uroczystość mieli okazję wysłuchać

Gratulujemy nagrodzonym nauczycielom i dziękujemy za wszelki trud podejmowany w kształtowanie młodego pokolenia!