W naszym Zespole Szkół Technicznych im. Generała Władysława Andersa wybudowano boisko do piłki nożnej, tuż obok powstało boisko do koszykówki i siatkówki. Boiska zostały kompleksowo wyposażone, m.in. w tablice i kosze, słupki i siatki. Zadbano o ich oświetlenie, bramę wjazdową, ławki i kosze na śmieci. W ramach kompleksu powstała także bieżnia lekkoatletyczna o długości 60 m, skocznia w dal i pole do pchnięcia kulą. Prawie 80 m2 przeznaczono pod siłownię zewnętrzną. Ustawiono tam m.in.
następujące przyrządy do ćwiczeń: biegacz, ławka, prostownik pleców, prasa nożna, wioślarz, wyciąg górny.Koszt realizacji tej inwestycji to prawie 655 tysięcy złotych.
Dziś, 4 października 2016, uczestniczyliśmy w uroczystym otwarciu, którego dokonał prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski. ,,Uprawianie sportu w odpowiednich warunkach i możliwość korzystania z nowego sprzętu, sprawia przyjemność i motywuje do sportowej aktywności”.
A od jutra…a od jutra zaczynamy ich efektywnie używać…
imag3408 imag3411 imag3413 imag3419 imag3412 imag3416 imag3417 imag3420 imag3423