I zawsze pozostają ślady Twojego życia, myśli, obrazy i chwile. Będą nam o Tobie przypominać, sprawiać radość i smutek i nigdy nie pozwolą nam o Tobie zapomnieć
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
PANA KRZYSZTOFA BORKOWSKIEGO
– naszego serdecznego Kolegi, wspaniałego Nauczyciela, Wychowawcy, przyjaciela.
Pozostanie na zawsze w pamięci przyjaciół, wdzięcznych uczniów, rodziców i nauczycieli. Wdzięczni za wspólny czas, mamy nadzieję, że w bólu ukoi nas myśl, że wspomnienie jest formą spotkania… Życie ludzkie jest niczym kamyczki skomplikowanej układanki, której złożoność dostrzega się w całej pełni po śmierci. W codziennym biegu, zajęci rozmaitymi sprawami mamy nadzieję, że jeszcze jest dużo czasu, że zdążymy spotkać się z Bliskimi, Przyjaciółmi i Znajomymi, że porozmawiamy, powiemy sobie o ważnych sprawach… Nadzieja ta jednak czasem zawodzi. Śmierć bywa niekiedy szybsza od naszych planów. Pozostajemy wtedy ze smutkiem, żalem, niewypowiedzianym słowami albo i bez słów, bo w obliczu śmierci każde słowo jest zbyt małe.
Rodzinie składamy wyrazy współczucia.
Dyrekcja, Rada Pedagogiczna oraz cała społeczność
Zespołu Szkół Technicznych im. gen. Władysława Andersa
w Białymstoku.