UWAGA ! NABÓR NA PŁATNE WAKACYJNE STAŻE !!!

Staże dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych 2021
Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w stażach organizowanych w ramach projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość”. Staż w wymiarze 150 h będzie realizowany w wakacje. Każdy uczeń zakwalifikowany do objęcia w/w formą wsparcia otrzyma stypendium stażowe w wysokości 1 903,50 brutto.

Osoby zainteresowane składają kompletną dokumentację w terminie od 09.06.2021 r. do 21.06.2021 poprzez umieszczenie wniosku w skrzyni zabezpieczonej pieczęciami szkoły. Skrzynia ta znajduje się na stoliku przed sekretariatem szkoły.


Rekrutacja uczestników do wsparcia w ramach projektu

Zapraszamy chętnych uczniów uczących się w Zespole Szkół Technicznych do składania wniosków o udział w wybranych przez siebie formach wsparcia w ramach projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość“

Kandydaci składają kompletną dokumentację w terminie od 15.12.2020 r. do 22.12.2020 r. poprzez wybranie jednej z poniższych form:

1.      poprzez umieszczenie wniosku w skrzynce zabezpieczonej pieczęciami szkoły. Skrzynka ta znajduje się przy wejściu głównym do szkoły.

2.      poprzez przesłanie wersji papierowej dokumentacji pocztą, bądź kurierem na adres szkoły (ZST w B-stoku, ul. Stołeczna 21, 15-879 Białystok) z dopiskiem „zgłoszenie do udziału w projekcie” lub wersji elektronicznej ze swego szkolnego adresu mailowego na adres: projekt@zstbialystok.pl


Wyniki naboru na stypendia edukacyjne

Lista uczniów zakwalifikowanych do stypendium edukacyjnego wypłacanego w ramach projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość” finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego


Stypendia
W związku z ogłoszonym naborem o przyznanie stypendium w ramach projektu Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość informujemy, iż trwa proces weryfikacji i uzupełniania Indywidualnych Programów Rozwoju Ucznia. Wyniki zostaną ogłoszone w środę – 18.11.2020

 


Osoby zakwalifikowane do udziału w kursie na prawo jazdy kat B w ramach projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość”


Nabór wniosków na stypendia edukacyjne

Rusza nabór wniosków na stypendia edukacyjne dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych im. gen. Władysława Andersa w Białymstoku.
Stypendium w wysokości 500 zł miesięcznie wypłacane będzie w ramach projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nabór prowadzony będzie w dniach od 30.09.2020 r. do 15.10.2020 r.

 

Osoby zainteresowane wsparciem składają kompletną dokumentację w w/w terminie poprzez wybranie jednej z poniższych form:

Ø  poprzez umieszczenie wniosku w skrzyni zabezpieczonej pieczęciami szkoły. Skrzynia ta znajduje się przy wejściu głównym do szkoły.

Ø  poprzez przesłanie wersji papierowej dokumentacji pocztą, bądź kurierem na adres szkoły (ZST w B-stoku, ul. Stołeczna 21, 15-879 Białystok) z dopiskiem „zgłoszenie do udziału w projekcie


Osoby zakwalifikowane z branży gastronomicznej do udziału w warsztatach w ramach w ramach projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość”


Wydłużenie terminu naboru wniosków do wsparcia w ramach projektu do 14.09.2020 r.

 

Mając na uwadze zainteresowanie uczestnictwem we wsparciu w ramach projektu wydłużony zostaje termin składania wniosków z 11.09.2020 do 14.09.2020 r.


Rekrutacja uczniów z branż drzewnych na wyjazd targowy na targi DREMA  

Zapraszamy uczniów kształconych w branżach drzewnych w Zespole Szkół Technicznych do składania wniosków o objęcie wsparciem w zakresie wyjazdu dna targi Drema w Poznaniu. Wyjazd będzie się odbywał w ramach projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość“

Kandydaci składają kompletną dokumentację w terminie od 07.09.2020 r. do 11.09.2020 r. poprzez wybranie jednej z poniższych form:

 1. poprzez umieszczenie wniosku w skrzyni zabezpieczonej pieczęciami szkoły. Skrzynia ta znajduje się przy wejściu głównym do szkoły.

 2. poprzez przesłanie wersji papierowej dokumentacji pocztą, bądź kurierem na adres szkoły (ZST w B-stoku, ul. Stołeczna 21, 15-879 Białystok) z dopiskiem „zgłoszenie do udziału w projekcie”

 


Rekrutacja uczestników do wsparcia w ramach projektu

Zapraszamy wszystkich uczniów kształconych w Zespole Szkół Technicznych do składania wniosków o udział w wybranych przez siebie formach wsparcia w ramach projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość“

Kandydaci składają kompletną dokumentację w terminie od 03.09.2020 r. do 11.09.2020 r. poprzez wybranie jednej z poniższych form:

1.      poprzez umieszczenie wniosku w skrzyni zabezpieczonej pieczęciami szkoły. Skrzynia ta znajduje się przy wejściu głównym do szkoły.

2.      poprzez przesłanie wersji papierowej dokumentacji pocztą, bądź kurierem na adres szkoły (ZST w B-stoku, ul. Stołeczna 21, 15-879 Białystok) z dopiskiem „zgłoszenie do udziału w projekcie”


 Osoby zakwalifikowane do udziału w stażach z listy rezerwowej (branża kolejowa) w ramach projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość”

Poniżej publikujemy informację o osobach zakwalifikowanych z listy rezerwowej do odbywania staży z branży kolejowej

 

 


Wyniki naboru uczestników do udziału w stażach organizowanych w ramach projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość”..

Poniżej publikujemy listy osób zakwalifikowanych do odbywania staży.

W przypadku branży kolejowej, spółki kolejowe wyraziły zainteresowanie odbywaniem staży jedynie przez uczniów klas starszych.  

Na chwilę obecną ZST prowadzi rozmowy z przedstawicielami w/w przedsiębiorstw w zakresie objęcia stażami wszystkich uczniów, którzy złożyli swoje wnioski.

Wszelkie informacje zostaną opublikowane na stronie szkoły, dlatego też zachęcamy do śledzenia aktualności.

 


Wyniki naboru uzupełniającego uczestników na kursy skierowane do branży mechanicznej. Poniżej publikujemy listy osób zakwalifikowanych do kursów.

x

 


KURSY DLA BRANŻY MECHANICZNEJ – nabór uzupełniający

 

Zapraszamy wszystkich uczniów z branży mechanicznej do udziału w kursach realizowanych w ramach projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość”.

 

Kandydaci składają kompletną dokumentację w dniu 02.07.2020 r. r. poprzez wybranie jednej z poniższych form:

 1. poprzez umieszczenie wniosku w skrzyni zabezpieczonej pieczęciami szkoły. Skrzynia ta znajduje się przy wejściu głównym do szkoły.

 2. poprzez wysłanie skanu podpisanej dokumentacji ze swego szkolnego adresu mailowego na adres: zst.kierunekprzyszlosc@gmail.com

 3. poprzez przesłanie wersji papierowej dokumentacji pocztą, bądź kurierem na adres szkoły (ZST w B-stoku, ul. Stołeczna 21, 15-879 Białystok) z dopiskiem „zgłoszenie do udziału w warsztatach gastronomicznych”

 

Poniżej przedstawiamy tematy kursów.

 1. Część II – Kurs spawania nietopliwą elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych –wykonywanie

 


Staże dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych 2020

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w stażach organizowanych w ramach
projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość”.

 

Staż w wymiarze 150 h będzie realizowany w miesiącu sierpniu. Każdy uczeń zakwalifikowany do objęcia w/w formą wsparcia otrzyma stypendium stażowe w wysokości 1 903,50 brutto.

 

Osoby zainteresowane składają kompletną dokumentację w terminie od 30.06.2020 r. do 10.07.2020 r. poprzez wybranie jednej z poniższych form:

 1. poprzez umieszczenie wniosku w skrzyni zabezpieczonej pieczęciami szkoły. Skrzynia ta znajduje się przy wejściu głównym do szkoły.

 2. poprzez wysłanie skanu podpisanej dokumentacji ze swego szkolnego adresu mailowego na adres: kierunekprzyszlosc@gmail.com

 3. poprzez przesłanie wersji papierowej dokumentacji pocztą, bądź kurierem na adres szkoły (ZST w B-stoku, ul. Stołeczna 21, 15-879 Białystok) z dopiskiem „zgłoszenie do udziału w stażach 2020”.

 


Wyniki naboru uczestników na kursy skierowane do branży mechanicznej.

Poniżej publikujemy listy osób zakwalifikowanych do kursów.

c

 


Wyniki naboru uczestników na kursy dla branży gastronomicznej.

Poniżej publikujemy listy osób zakwalifikowanych do kursów.KURSY DLA BRANŻY GASTRONOMICZNEJ

 

Zapraszamy wszystkich uczniów z branży gastronomicznej do udziału w kursach realizowanych w ramach projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość”, tym razem dla branż gastronomicznych.

 

Kandydaci składają kompletną dokumentację w terminie od 05.06.2020 r. do 10.06.2020 r. poprzez wybranie jednej z poniższych form:

1.      poprzez umieszczenie wniosku w skrzyni zabezpieczonej pieczęciami szkoły. Skrzynia ta znajduje się przy wejściu głównym do szkoły.

2.      poprzez wysłanie skanu podpisanej dokumentacji ze swego szkolnego adresu mailowego na adres: zst.kierunekprzyszlosc@gmail.com

3.      poprzez przesłanie wersji papierowej dokumentacji pocztą, bądź kurierem na adres szkoły (ZST w B-stoku, ul. Stołeczna 21, 15-879 Białystok) z dopiskiem „zgłoszenie do udziału w warsztatach gastronomicznych”

 

Poniżej przedstawiamy tematy kursów.

Część I – Akademia kulinarna

1. SEKRETY BARISTY

2. TAJEMNICE SOMMELIERA

3. KUCHNIA PODLASKA

4. DEKORACJE Z CZEKOLADY

5. RYBY I OWOCE MORZA.

Część II – Nowoczesność w kuchni

1. STYLIZACJA ŻYWNOŚCI

2. CARVING

3. SOUSE VIDE

4. KUCHNIA MOLEKULARNA.

Część IV – Kuchnia dalekowschodnia

1. KUCHNIA INDYJSKA

2. KUCHNIA CHIŃSKA

3. KUCHNIA TAJSKA

4. SUSHI

Część V – Alternatywne sposoby odżywiania

1. DIETA WEGETARIAŃSKA

2. DIETA WEGAŃSKA

3. KUCHNIA BEZGLUTENOWA

4. ZDROWE ŻYWIENIE.


KURSY DLA BRANŻY MECHANICZNEJ – nabór uzupełniający

 

Zapraszamy wszystkich uczniów z branży mechanicznej do udziału w kursach realizowanych w ramach projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość”.

 

Kandydaci składają kompletną dokumentację w terminie od 05.06.2020 r. do 10.06.2020 r. poprzez wybranie jednej z poniższych form:

1.      poprzez umieszczenie wniosku w skrzyni zabezpieczonej pieczęciami szkoły. Skrzynia ta znajduje się przy wejściu głównym do szkoły.

2.      poprzez wysłanie skanu podpisanej dokumentacji ze swego szkolnego adresu mailowego na adres: zst.kierunekprzyszlosc@gmail.com

3.      poprzez przesłanie wersji papierowej dokumentacji pocztą, bądź kurierem na adres szkoły (ZST w B-stoku, ul. Stołeczna 21, 15-879 Białystok) z dopiskiem „zgłoszenie do udziału w warsztatach gastronomicznych”

 

Poniżej przedstawiamy tematy kursów.

1.      Część I – Kurs spawania elektrodą metalową w osłonie gazów aktywnych;

2.      Część II – Kurs spawania nietopliwą elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych –wykonywanie spoin pachwinowych;

3.      Część III – Kurs montażu samochodowych instalacji gazowych;

4.      Część IV – Kurs operatora wózków widłowych.

Stypendia w ramach projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość”.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w kraju  nabór wniosków na stypendia, które będą wypłacane w ramach projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość”, zaplanowany jest na wrzesień.


KURSY DLA BRANŻY MECHANICZNEJ

 

Zapraszamy wszystkich uczniów z branży mechanicznej do udziału w kursach realizowanych w ramach projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość”.

 

Kandydaci składają kompletną dokumentację w terminie od 26.05.2020 r. do 04.06.2020 r. poprzez wybranie jednej z poniższych form:

 1. poprzez umieszczenie wniosku w skrzyni zabezpieczonej pieczęciami szkoły. Skrzynia ta znajduje się przy wejściu głównym do szkoły.
 2. poprzez wysłanie skanu podpisanej dokumentacji ze swego szkolnego adresu mailowego na adres: kierunekprzyszlosc@gmail.com
 3. poprzez przesłanie wersji papierowej dokumentacji pocztą, bądź kurierem na adres szkoły (ZST w B-stoku, ul. Stołeczna 21, 15-879 Białystok) z dopiskiem „zgłoszenie do udziału w warsztatach gastronomicznych”

 

Poniżej przedstawiamy tematy kursów.

 1. Część I – Kurs spawania elektrodą metalową w osłonie gazów aktywnych;
 2. Część II – Kurs spawania nietopliwą elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych –wykonywanie spoin pachwinowych;
 3. Część III – Kurs montażu samochodowych instalacji gazowych;
 4. Część IV – Kurs operatora wózków widłowych.

 

KURSY DLA BRANŻY GASTRONOMICZNEJ

 

Zapraszamy wszystkich uczniów z branży gastronomicznej do udziału w kursach realizowanych w ramach projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość”, tym razem dla branż gastronomicznych.

 

Kandydaci składają kompletną dokumentację w terminie od 26.05.2020 r. do 04.06.2020 r. poprzez wybranie jednej z poniższych form:

 1. poprzez umieszczenie wniosku w skrzyni zabezpieczonej pieczęciami szkoły. Skrzynia ta znajduje się przy wejściu głównym do szkoły.
 2. poprzez wysłanie skanu podpisanej dokumentacji ze swego szkolnego adresu mailowego na adres: kierunekprzyszlosc@gmail.com
 3. poprzez przesłanie wersji papierowej dokumentacji pocztą, bądź kurierem na adres szkoły (ZST w B-stoku, ul. Stołeczna 21, 15-879 Białystok) z dopiskiem „zgłoszenie do udziału w warsztatach gastronomicznych”

 

Poniżej przedstawiamy tematy kursów.

Część I – Akademia kulinarna

 1. SEKRETY BARISTY
 2. TAJEMNICE SOMMELIERA
 3. KUCHNIA PODLASKA
 4. DEKORACJE Z CZEKOLADY
 5. RYBY I OWOCE MORZA.

Część II – Nowoczesność w kuchni

 1. STYLIZACJA ŻYWNOŚCI
 2. CARVING
 3. SOUSE VIDE
 4. KUCHNIA MOLEKULARNA.

Część III – Słodkiego, miłego życia

 1. CZEKOLADA
 2. BEZOWE WARIACJE
 3. SŁODYCZE ŚWIĄTECZNE

Część IV – Kuchnia dalekowschodnia

 1. KUCHNIA INDYJSKA
 2. KUCHNIA CHIŃSKA
 3. KUCHNIA TAJSKA
 4. SUSHI

Część V – Alternatywne sposoby odżywiania

 1. DIETA WEGETARIAŃSKA
 2. DIETA WEGAŃSKA
 3. KUCHNIA BEZGLUTENOWA
 4. ZDROWE ŻYWIENIE.

 


KURSY DLA BRANŻY GASTRONOMICZNEJ

 

Na 25.05.2020 r. zaplanowano opublikowanie regulaminu wraz z dokumentami niezbędnymi do zgłoszenia udziału w kolejnych kursach realizowanych w ramach projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość”, tym razem dla branż gastronomicznych.

 

Poniżej przedstawiamy tematy kursów.

Część I – Akademia kulinarna

1. SEKRETY BARISTY

2. TAJEMNICE SOMMELIERA

3. KUCHNIA PODLASKA

4. DEKORACJE Z CZEKOLADY

5. RYBY I OWOCE MORZA.

Część II – Nowoczesność w kuchni

1. STYLIZACJA ŻYWNOŚCI

2. CARVING

3. SOUSE VIDE

4. KUCHNIA MOLEKULARNA.

Część III – Słodkiego, miłego życia

1. CZEKOLADA

2. BEZOWE WARIACJE

3. SŁODYCZE ŚWIĄTECZNE

Część IV – Kuchnia dalekowschodnia

1. KUCHNIA INDYJSKA

2. KUCHNIA CHIŃSKA

3. KUCHNIA TAJSKA

4. SUSHI

Część V – Alternatywne sposoby odżywiania

1. DIETA WEGETARIAŃSKA

2. DIETA WEGAŃSKA

3. KUCHNIA BEZGLUTENOWA

4. ZDROWE ŻYWIENIE.

 

Zainteresowanych prosimy o śledzenie aktualności na stronie szkoły oraz informacji wywieszanych na tablicy ogłoszeń.


 

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY NA KURSY

 

Na 25.05.2020 r. zaplanowano opublikowanie regulaminu wraz z dokumentami niezbędnymi do zgłoszenia w naborze uzupełniającym na następujące kursy w ramach projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość”:

 • Kurs montażu samochodowych instalacji gazowych

 • Kurs spawania nietopliwą elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych – TIG

 • Kurs operatora wózków widłowych

 • Kurs spawania elektrodą metalową w osłonie gazów aktywnych – MAG


   

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY NA KURSY

 

Od 09.03.2020 r. do 12.03.2020 r. do godziny 15:00 prowadzony będzie nabór uzupełniający na następujące kursy w ramach projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość”:

·         Kurs montażu samochodowych instalacji gazowych – 6 osób

·         Kurs spawania nietopliwą elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych – TIG – 4 osoby

Zainteresowanych zachęcamy do składania wniosków..


 

KURSY DLA BRANŻY GASTRONOMICZNEJ

 

Na 09.03.2020 r. zaplanowano opublikowanie regulaminu wraz z dokumentami niezbędnymi do zgłoszenia udziału w kolejnych kursach realizowanych w ramach projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość”, tym razem dla branż gastronomicznych.

 

Poniżej przedstawiamy tematy kursów.

Część I – Akademia kulinarna

1. SEKRETY BARISTY

2. TAJEMNICE SOMMELIERA

3. KUCHNIA PODLASKA

4. DEKORACJE Z CZEKOLADY

5. RYBY I OWOCE MORZA.

Część II – Nowoczesność w kuchni

1. STYLIZACJA ŻYWNOŚCI

2. CARVING

3. SOUSE VIDE

4. KUCHNIA MOLEKULARNA.

Część III – Słodkiego, miłego życia

1. CZEKOLADA

2. BEZOWE WARIACJE

3. SŁODYCZE ŚWIĄTECZNE

Część IV – Kuchnia dalekowschodnia

1. KUCHNIA INDYJSKA

2. KUCHNIA CHIŃSKA

3. KUCHNIA TAJSKA

4. SUSHI

Część V – Alternatywne sposoby odżywiania

1. DIETA WEGETARIAŃSKA

2. DIETA WEGAŃSKA

3. KUCHNIA BEZGLUTENOWA

4. ZDROWE ŻYWIENIE.

 

Zainteresowanych prosimy o śledzenie aktualności na stronie szkoły oraz informacji wywieszanych na tablicy ogłoszeń.


 

UNIEWAŻNIENIE

naboru wniosków na stypendia edukacyjne.

 

Ze względu na zapisy regulaminu zawężające możliwość uczestnictwa w powyższej formie wsparcia przez wszystkich uczniów Zespołu Szkół Technicznych im. gen. Władysława Andersa w Białymstoku zadecydowano o unieważnieniu postępowania.

 

W najbliższych dniach regulamin ulegnie zmianie oraz zostanie ogłoszony nowy nabór.

 

Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszam.

 

Konrad Piekarski

Kierownik Projektu

 


 

 

 

 

 

Zespół Szkół Technicznych im. gen. Władysława Andersa w Białymstoku w terminie od 04.04.2019 do 31.03.2022 r. realizuje projekt pod tytułem „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość”. Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 3.3 Kształcenie zawodowe młodzieży na rzecz konkurencyjności podlaskiej gospodarki Poddziałanie 3.3.1. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, numer projektu RPPD.03.03.01-20-0183/18

Celem głównym projektu zintegrowanego jest podniesienie wiedzy oraz kompetencji 260 uczniów (70K,190M) oraz 40 nauczycieli (25K, 15M), jak również podniesienie jakości, atrakcyjności i efektywności kształcenia zawodowego poprzez wdrożenie kompleksowych programów rozwojowych w Zespole Szkół Technicznych im. gen. Władysława Andersa w Białymstoku do 31.03.2022 r.

Niniejszy projekt zintegrowany stanowi odpowiedź na problemy i potrzeby wynikające ze szczegółowej diagnozy przeprowadzonej przez Zespół Szkół Technicznych w Białymstoku i zawarte są opracowanej Strategii Rozwoju Zespołu Szkół Technicznych im. Gen. Władysława Andersa na Lata 2016-2020 (zatwierdzonej przez organ prowadzący).

W ramach projektu zrealizowane zostaną następujące zadania:

Zadanie 1 – rozszerzenie umiejętności zawodowych przydatnych na rynku pracy uczniów kierunków drzewnych

Zadanie 2 – rozszerzenie umiejętności zawodowych przydatnych na rynku pracy uczniów kierunków gastronomicznych

Zadanie 3 – rozszerzenie umiejętności zawodowych przydatnych na rynku pracy uczniów kierunków mechanicznych

Zadanie 4 – dodatkowe zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Zadanie 5 – zajęcia psychologiczno- pedagogiczne

Zadanie 6 – koła zainteresowań/warsztaty/laboratoria

Zadanie 7 – wdrożenie nowych form 1 programów nauczania

Zadanie 8 – nawiązanie współpracy z otoczeniem zewnętrznym

Zadanie 9 – zajęcia organizowane na uczelniach

Zadanie 10 – wdrożenie nowych, innowacyjnych form kształcenia zawodowego

Zadanie 11 – staże zawodowe dla uczniów

Zadanie 12 – wyjazdy targowe i technologiczne

Zadanie 13 – staże dla nauczycieli

Zadanie 14 – kursy 1 szkolenia dla nauczycieli

Zadanie 15 – bezpieczna cyberprzestrzeń

Zadanie 16 – Studia podyplomowe dla nauczycieli

Zadanie 17 – Pomoc stypendialna dla uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych

Zadanie 18 – Wyposażenie pracowni szkolnych

 Rusza nabór wniosków na stypendia edukacyjne dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych im. gen. Władysława Andersa w Białymstoku.
Stypendium w wysokości 500 zł miesięcznie wypłacane będzie w ramach projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Wnioski przyjmowane będą w sekretariacie szkoły
od 3 lutego 2020 r. do 14 lutego.


ZMIANA REGULAMINU

na kursy doskonalące w ramach projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość”

Ze względu na omyłki pisarskie wprowadza się zmiany w przedmiotowym regulaminie.

Dodatkowo, we „wniosku o kurs” błędnie została wpisana nazwa kursu „kurs spawania  MIG”, jest to oczywista omyłka pisarska, przedmiotowy kurs realizowany jest wg. metody MAG

Od 6 lutego w ramach projektu „Zawodowe perspektywy Zespołu Szkół Technicznych – kierunek przyszłość” można składać wnioski na bezpłatne kursy: spawacz, operator wózków widłowych, instalator instalacji LPG.
Warunkiem zapisu na kurs jest złożenie wniosku i wypełnienie deklaracji przystąpienia do projektu. Wnioski wrzucamy do skrzynki na recepcji szkoły do dnia 21.02.2020r. Wnioski i deklaracje do pobrania w pok. 210.