8 marca 2017roku w ramach projektu Erasmus + „Na Fali…” nasi uczniowie odbyli kolejny moduł szkolenia pod okiem partnerów z Włoch.  W czerwcu 2017 roku uczniowie uczestniczący w projekcie przystąpią do egzaminu potwierdzającego nabyte umiejętności, który będzie przeprowadzony w obecności przedstawicieli Włoskiej Agencji Narodowej. Uczestnikami przedsięwzięcia są uczniowie klasy o profilu technik żywienia i usług gastronomicznych oraz nauczyciele branży gastronomicznej.  Tym razem młodym kucharzom i przyjaciołom z Włoch towarzyszyła kamera TVP Oddział Białystok. Wszyscy pełni energii
i dobrego humoru przygotowywali kolejne regionalne potrawy z Puglii.

Po kulinarnych wyczynach nasi przyjaciele z Włoch wybrali się na wycieczkę do Kruszynian i Poczopka. Zachwytom nad krajobrazami nie było końca!

Teraz zostało już tylko przygotowanie do egzaminu, który czeka naszych uczniów w czerwcu! Do zobaczenia we Włoszech.
Oto efekty naszej pracy w Obiektywie kamery
https://bialystok.tvp.pl/29403925/08032017-godz-1830

oraz Teleexpresie Extra

https://www.tvp.info/29111820/09032017-1715