W czwartek (6 grudnia) w Zespole Szkół Technicznych im. Gen. W. Andersa w Białymstoku odbyła się uroczysta gala podczas, której nagrodzono uzdolnionych uczniów.

– Dla naszej szkoły to nie tylko ukoronowanie realizowanych dotychczas działań, ale także dobra okazja do podsumowania dotychczasowej pracy włożonej w rozwój, promocję i podnoszenie jakości kształcenia zawodowego – powiedziała Renata Frankowska, dyrektor ZST w Białymstoku. – Potwierdzeniem prowadzonych działań jest ich wymierny efekt czyli wręczenie uczniom ZST aktów stypendialnych w IV edycji Funduszu Stypendialnego ZST-INFOLEX oraz Certyfikatów Europass Mobilność.

RELACJA BIA24: Zespół Szkół Technicznych im. gen. Władysława Andersa to prawdopodobnie najmodniejsza obecnie szkoła zawodowa w mieście. 😉 I nie ma co się dziwić, tu uczniowie dostają pieniądze za to że …uczą się

 

Czytaj i oglądaj więcej na:

RELACJA BIA24 –>