Życzenia z okazji Święta Edukacji Narodowej naszym Nauczycielom

W jednym z ważniejszych dni w całym roku szkolnym, Dniu Święta Edukacji Narodowej, w imieniu całej społeczności uczniowskiej, składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, wielu sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z uczniów Panu Dyrektorowi, Szanownym Nauczycielom oraz Pracownikom Administracji i Obsługi
Dziękujemy Państwu za wszystkie starania, które wkładacie w nasze wychowanie i edukację, za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz. Wierzymy, ze Wasz wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych. Zdajemy sobie sprawę, że na efekty naszej pracy trzeba będzie czekać długo i cierpliwie, ale przyjdzie czas, kiedy stanie się ona widoczna. Dlatego jeszcze raz za wszystko dziękujemy i składamy najserdeczniejsze życzenia!
Przepraszamy za to, że czasami bywamy niesforni, niegrzeczni, a nawet aroganccy. Tylko dzięki waszemu zrozumieniu możemy naprawiać własne błędy i dążyć do poprawy.
Zarząd Samorządu Uczniowskiego ZST