SPOTKANIE… Z PASJĄ👍30.11.2019 r. Młodzież #ZSTBIAŁYSTOK wzięła udział w wydarzeniu organizowanym w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości
w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym pn. PRZEDSIĘBIORCY Z Pasją! Podczas spotkania, zaprezentowali się innowacyjni białostoccy przedsiębiorcy młodego pokolenia, którzy dzięki zaangażowaniu, talentowi i ciężkiej pracy osiągnęli sukces w swoich dziedzinach. Aby zainspirować młodzież duchem przedsiębiorczościpodzielili się swoimi spostrzeżeniami, wskazówkami i uwagami
na temat rozwijania własnego biznesu w Białymstoku. W spotkaniu udział wzięli: JĘDRZEJ DONDZIŁO i CEZARY CHWICEWSKI – twórcy nagradzane festiwalu muzycznego Up To Date, KRZYSZTOF KIZIEWICZ – filmowiec, performer, art-terapeuta, PAWEŁ STEMPNIAK – właściciel agencji marketingu internetowego
White Bits. 😎