PKP CARGO Centralny Zakład Spółki w Warszawie ogłasza nabór na stanowiska:

-kandydat na manewrowego

-kandydat na ustawiacza

-kandydat na rewidenta taboru

-kandydat na maszynistę pojazdu trakcyjnego.

W PKP CARGO oferujemy ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia, możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy oraz przyjazną atmosferę.

Oferujemy pełne przygotowanie zawodowe w ramach zatrudnienia na umowę o pracę. Atrakcyjne benefity. Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Lokalizacje: Warszawa, Łódź, Białystok, Małaszewicze.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja.warszawa@pkpcargo.com

AC S.A to nowocześnie zarządzane i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, istniejące od ponad 30 lat, wyspecjalizowane w produkcji instalacji autogazowych marki STAG.

Obecnie firma poszukuje pracownika na stanowisko:

MECHANIK / MONTER INSTALACJI LPG

ZADANIA:

-Montaż instalacji LPG marki STAG

-Serwis instalacji LPG

-Wykonywanie jazd próbnych samochodami klientów

OCZEKIWANIA:

-Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne

-Doświadczenie w zakresie montażu/serwisu instalacji autogaz

-Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki

-Umiejętność rozwiązywania problemów, samodzielność, terminowość, zaangażowanie i współpraca

OFERUJEMY:

-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na jednym z naszych wydziałów na ul. Handlowej

-prywatną opiekę medyczną, również dla członków rodzin

-karty sportowe Multisport i Calypso

-dofinansowanie do posiłków

Chętnych prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego:

KLIKNIJ TUTAJ I WYPEŁNIJ FORMULARZ –>